Jesteśmy razem już 10 lat!

Jubileusz czasopisma "Dermatologia Praktyczna"
Drodzy Czytelnicy, Koleżanki i Koledzy,

czasopismo „Dermatologia Praktyczna” obchodzi w tym roku swój jubileusz 10-lecia istnienia na rynku wydawnictw medycznych. Wydarzenie to jest dla mnie okazją do podziękowań wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a w szczególności Redakcji Wydawnictwa Czelej, Redaktorom Naukowym poszczególnych działów, Komitetowi Naukowemu pisma i oczywiście Autorom prac, na których zawsze możemy liczyć.

Pismo ze względu na swój praktyczny i dydaktyczny charakter jest skierowane do lekarzy, którzy ucząc się i praktykując nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i to dla nich prowadzimy stały Program Edukacyjny – Dermatologia Praktyczna oraz ilustrowany cykl pytań i odpowiedzi z zakresu dermatologii dziecięcej, które cieszą się dużym zainteresowaniem Czytelników.

O zasięgu i pozycji naszego czasopisma może świadczyć duża liczba stałych prenumerat. To Wam – naszym Czytelnikom, zwłaszcza tym, którzy są z nami od 10 lat, należą się szczególne słowa podziękowania za to, że jesteście z nami, wspieracie nasze inicjatywy i zawsze możemy na Was liczyć.

podpis prof.Kaszuba

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Kaszuba
Redaktor Naczelny

poprzedni artykuł