Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda uhonorowała grupę uczonych za wybitne osiągnięcia naukowe, dydaktyczne, wdrożeniowe i organizacyjne, a także za całokształt dorobku. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 25 listopada. Nagrodzonych powitała w Ministerstwie Zdrowia dr Katarzyna Kęcka, podsekretarz stanu. Wśród wyróżnionych znaleźli się również lekarze dentyści. Indywidualną nagrodę dydaktyczną otrzymał prof. Mariusz Lipski z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a zespołową nagrodę dydaktyczną prof. Mansur Rahnama-Hazewah z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nagrodę w imieniu zespołu odebrali: prof. dr hab. Mansur Rahnama-Hezavah, prof. dr hab. Kinga Grzech-Leśniak, dr hab. Maciej Radek oraz dr Marta Tyndorf. Gratulujemy nagrodzonym!
Nagrody wręczone
1/2026
Prace przeglądowe Opisy przypadków Pytania do specjalisty Aktualności naukowe Dział porad prawnych
4/2025
Prace przeglądowe Opisy przypadków Pytania do specjalisty Aktualności naukowe Dział porad prawnych
3/2025
Prace przeglądoweOpisy przypadkówPytania do specjalistyAktualności naukoweDział porad prawnych
Doniesienia naukowe
- Nadpotliwość i wpływ na życie codzienne
- Zapalne choroby narządu wzroku u pacjentów z łysieniem plackowatym
- Udział stanu zapalnego i ekspozycji na promieniowanie UV w rozwoju raka kolczystokomórkowego i…
- Ryzyko wystąpienia COVID-19 u pacjentów z łuszczycą
- Porównanie skuteczności łagodnej hipertermii miejscowej z krioterapią w leczeniu brodawek wirusowych
Baza wiedzy
- WEBINAR - Telemedycyna w dermatologii. Część II - Porady przez internet
- Jak leczyć zapalenie skóry głowy u 17-letniej pacjentki po farbowaniu włosów?
- Terapia twardziny układowej u dzieci z wykorzystaniem systemowych leków immunosupresyjnych
- Czy małe dziecko ze zmianami na skórze twarzy można układać na brzuszku?
- Związek izotretynoiny z zaostrzeniem nieswoistego zapalenia jelit