Warsaw Dental Medica Show

Warsaw Dental Medica Show

Zapowiada się nowe, interesujące wydarzenie w kalendarzu największych imprez stomatologicznych w Polsce. Targi Warsaw Dental Medica Show odbędą się w dniach 6-8 września w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. Wszystko wskazuje na to, że mogą się okazać pod wieloma względami wyjątkowe.

Przede wszystkim Warsaw Dental Medica Show to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce, kompleksowo łączące stomatologię z medycyną estetyczną. Będzie to doskonała okazja, by w jednym miejscu zobaczyć najnowsze osiągnięcia i produkty z obu dziedzin - zarówno dzięki bezpośredniemu kontaktowi z wystawcami, jak i wielu otwartym warsztatom i pokazom. Ciekawostką będzie na przykład Szkoła Ekspresowej Metamorfozy, prezentująca, jak w jeden dzień przeprowadzić bezpieczną metamorfozę pacjenta, z wykorzystaniem osiągnięć stomatologii i medycyny estetycznej.

Poza częścią targową i pokazową podczas targów odbędzie się międzynarodowa konferencja - forum stomatologiczno-medyczne. Nad jakością merytoryczną kongresu będzie czuwać, w roli moderatora, prof. Renata Górska, Prezes Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Funkcję przewodniczącego Rady Naukowej obejmie dr hab. Jan Bartosz Kowalski.

Warsaw Dental Medica Show (spotkanie prasowe 22.01.2018, zobacz galerię)


Obok bogatej oferty wystawienniczej i naukowej zwiedzający będą mogli skorzystać także z innych atrakcji. Na terenie targów pojawią się m.in. specjalne strefy relaksacyjne, sala rehabilitacyjna i terapii manualnej, strefa dóbr luksusowych z możliwościami degustacji, samplingu i testów. Nie zabraknie również wydarzeń kulturalnych - w planach jest m.in. wieczorna gala z występami w gwiazdorskiej obsadzie. Wszystko po to, by jak najdłużej zatrzymać zwiedzających na terenie wystawy.

Warsaw Dental Medica Show odbędzie się w hali wystawowej C centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, o powierzchni 25 tys. metrów kwadratowych. Na zmotoryzowanych będzie czekał parking na 15 tys. samochodów.


Warsaw Dental Medica Show to:
  • międzynarodowe targi i kongres stomatologii i medycyny estetycznej
  • wystawa najlepszych materiałów i usług stomatologicznych oraz medycznych
  • prezentacja najnowszych badań naukowych z zakresu metodologii i technik zabiegowych
  • wymiana dobrych praktyk stosowanych w gabinetach lekarskich
  • pokaz najnowszych rozwiązań związanych z cyfryzacją gabinetów
  • okazja do bezpośredniego kontaktu z producentami i dystrybutorami sprzętu i komponentów medycznych

Na formułę WARSAW DENTAL MEDICA SHOW składają się cztery elementy:
NAUKA + MEDYCYNA + BIZNES + ROZRYWKA = SHOW


Więcej informacji już wkrótce na stronie:
http://dentalmedicashow.pl/